Ekniga.org

З моїх споминів (1880-ті—1920р.)

Добавлено: 15 июнь 2018, 13:29. Просмотров: 467
У спогадах відомого українського громадсько-політичного діяча і дипломата Миколи Галагана читач знайде чимало цікавої інформації про національно-визвольний рух в Україні 1890-х — початку 1920-х рр. У центрі уваги автора споминів — процес організації перших українських соціалістичних партій (РУП, УСД «Спілки» та УСДРП), революційні перетворення в армії, робота у першому українському парламенті — Українській Центральній Раді, дипломатичних представництвах УНР у Румунії та Угорщині, українських громадських і політичних організаціях в еміграції. Документальні матеріали слідчої справи М. Галагана, а також його офіційне листування з проводом УНР як голови української репрезентації в Угорщині дозволять краще зрозуміти політичну і життєву позицію цієї без сумніву неординарної постаті в українському суспільному русі.

У додатках вперше в Україні публікуються матеріали й фотографії Державного архіву Служби безпеки України, документи з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади України.

Видання розраховане на широкий загал читачів, містить багатий ілюстративний матеріал і буде цікаве всім, хто не байдужий до історії України.
Скачать или читать онлайн
  • Скачать книгу

Добавить отзыв или комментарий:
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Антиспам:*